1. Главная »
  2. Вивести гроші з парі матч

Як вивести гроші з Parimatch

Багатьох беттерів цікавить питання, як здійснюється виведення коштів з Parimatch. Згідно з прийнятими у конторі Парі матч правилами, для списання коштів з рахунку гравця використовуються тільки акредитовані в БК платіжні системи та види валют. При цьому списання проводиться тим же шляхом, який використовувався для поповнення депозиту. Для того щоб вивести гроші з Парі матч, гравець повинен проставити не менше 70% внесеного депозиту.

Parimatch вивести кошти: доступні способи

У Парі матч виведення коштів можливе десятками різних способів і залежить від геолокації користувача. Найбільш популярні варіанти:

  1. На карту банку системи Visa, MasterCard;
  2. На електронні гаманці типу Яндекс Гроші, КИВИ, ВебМани, ЦУПІС (для користувачів із Росії);
  3. На рахунки мобільних операторів Lifecell, Київстар, Vodafone.
  4. Криптовалютні гаманці Bitcoin, Ripple, Litecoin, Bitcoin Cash та інші.
Забрати грошi

Зазначені способи відрізняються величиною доступних для виведення сум, а також тривалістю виконання транзакцій.

Паріматч вивести гроші на карту

Виведення грошей з Паріматч на карту обмежене лімітом від 100 до 10000 грн. Це не дуже зручно для хайролерів, однак завершення фінансової операції в цьому випадку доведеться чекати протягом 15хв – 12 годин. Паріматч доменної зони .com передбачає комісію 1,7-1,8%. Адміністрація сайту може ініціювати додаткову перевірку документів гравця з метою їх повної верифікації.

Паріматч виведення грошей на телефон

У Парі матч виведення за допомогою мобільного оператора доступне тільки користувачам ресурсу Parimatch.com. Комісія за гроші на телефон складає всього 1%. Виводити на рахунок Водафон, Київстар або Лайфселл можна від 10 гривень і очікувати завершення транзакції від 15 хвилин до 12 годин.

Виведення коштів Парі матч на електронний гаманець

Дана інформація буде корисною лише для гравців легального в РФ Паріматч.ру. Один з найшвидших способів — вивід на ківі (електронні гаманці). Ліміти на транзакції тут встановлений у діапазоні від 10 і до 15000 рублів.
Транзакція відбувається миттєво, крім е-гаманців ЦУПІС, де ця процедура може тривати від 20 хвилин і до 12 годин.

Плюси і мінуси варіантів виведення

Вибір відповідного варіанту зняття грошей цілком залежить від того, послугами яких провайдерів або банків користується беттер і якими розмірами ставок він збирається оперувати в БК Парі матч. Букмекер може стягувати  мімальні комісії за проведення фінансових операцій. Також є встановлені ліміти.

Питання та відповіді

Що таке кешаут в Parimatch?

Опція Parimatch CashOut доступна тільки для нерозрахованих ставок, де ринки ще не закриті. Активувати її можна в закладці «Історія рахунку».

Парі-матч комісія за виведення грошей

Згідно з правилами, з гравця стягується до 1,8% за запит на зняття коштів на банківські карти, а також 1% за переведення на мобільні рахунки операторів.

Як довго виводяться гроші з Парі матч?

Parimatch виведення грошей на електронні гаманці проводиться миттєво (крім системи ЦУПІС), а на банківські карти транзакція здійснюється до 12 годин (в середньому, не займає більше 15 хвилин).

Чи може Parimatch відмовити у виплаті виграшу?

Parimatch може відмовити клієнту у виплаті виграних сум тільки у тому випадку, якщо виявить з його боку порушення, передбачені правилами компанії (шахрайство, використання документів інших людей, або декількох акаунтів).

парі матч вивід грошей
Перейти на сайт