1. Главная »
  2. Як зайти на Парі матч

Як зайти на Парі матч

Щоб зайти на Парі матч і отримати доступ до ставок на спорт, гравець повинен зареєструватися на сайті Parimatch, увійти в особистий кабінет, внести персональні дані та пройти верифікацію. Після цього він може оформляти парі на спортивні події, вносsити депозит і виводити виграні гроші.

Особистий кабінет Parimatch

Щоб виконати Parimatch вхід на сайт, необхідно клікнути по відповідній кнопці праворуч вгорі на головній сторінці. Далі в формі, що з’явилася потрібно ввести e-mail, номер рахунку або телефон. Також необхідно прописати пароль, згенерований при реєстрації.

Якщо дані внесені правильно, відкриється доступ до акаунту. Щоб увійти в особистий кабінет, необхідно клікнути вгорі головної сторінки на відповідну кнопку.

Вхід Парі Матч

Особистий кабінет на сайті Парі-Матч дозволяє користувачеві виконувати будь-які дії, що стосуються внесення персональних даних або їх зміни, перегляду історії ставок, поповнення балансу і виведення виграшів. Також тут можна пройти верифікації, завантажив запитані букмекерів документи.

Меню

Меню особистого кабінету Парі-Матч містить ряд розділів, які допомагають гравцям управляти власними акаунтами. Їх слід розглянути уважніше.

Персональні дані

Окремої пункту в меню з такою назвою є. Дані про беттора можна бачити в розділі «Налаштування рахунку». Тут відображається ім’я гравця, його прізвище, країна і місто проживання, номер телефону, e-mail.

Поповнення рахунку

Його можна виконати в розділі меню «ВХІД/виведення коштів». Тут запропоновані всі способи, якими Парі матч дозволяє вносить гроші на баланс.

Історія ставок

Відображається в розділі «Історія рахунку». Тут можна подивитися, скільки ставок зробив беттор, які вже розраховані, а які ні. Також в розділі відображається сума для виплати, якщо вона була замовлена раніше.

Історія переказів

Історію фінансових операцій в Парі матч також слід дивитися в розділі «Історія рахунку». Тут показані і поповнення депозиту, і виведення виграшів, якщо такі проводилися раніше.

Parimatch вхід в особистий кабінет

Після завершення реєстрації в бк Parimatch, користувач повинен увійти в свій обліковий запис. Парі матч особистий кабінет доступний в будь-якої версії сайту, включаючи десктопний і мобільний додатки.

Вхід на Парі матч в один клік

Для входу в акаунт Parimatch гравець повинен прописати ID рахунок і вказати пароль. Важливо перевірити правильність внесення відомостей.

За номером телефону

Замість ігрового рахунку Парі матч прописується номер мобільного телефону. До нього прикріплений обліковий запис користувача.

По e-mail

Якщо зручніше, беттор може вказати адресу електронної пошти, який вводили при реєстрації. Якщо він прописаний правильно, пароль внесений без помилок, то вхід в акаунт відбудеться без проблем.

Соціальні мережі та месенджери

Букмекерська контора дозволяє авторизуватися через одну із популярних мереж або месенджер, пропонує такі варіанти: Телеграм, Фейсбук, Інстаграм, ВКонтакте, Твіттер.

Функціонал

Потрапивши в особистий кабінет Парі матч, гравець може виконувати будь-які дії з перерахованих:

  • проходити верифікацію;
  • поповнювати баланс або виводити виграш;
  • переглядати історію ставок;
  • дивитися виписки платежів;
  • отримувати відомості про акції та бонуси.

Питання та відповіді

Не можу зайти в особистий кабінет Parimatch — що робити?

Спочатку потрібно перевірити, чи активовано підключення до Інтернету, правильність внесення реєстраційних даних. Далі звернутися до служби підтримки букмекера. Можливо, сайт тимчасово недоступний або акаунт заблокований за порушення.

Чому особистий кабінет Parimatch заблокований?

Найймовірніше, гравець порушив правила Парі-Матч. Краще звернутися в клієнтську підтримку.

Як відновити доступ і пароль до Парі-матч?

Все залежить від причин його відсутності. Якщо проблема на офіційному сайті, потрібно знайти працююче зеркало. Якщо ви забули логін і пароль від особистого кабінету Парі матч — слід звернутися в службу підтримки БК.

Як вивести виграш через особистий кабінет Парі матч?

Заявку на виведення коштів потрібно подавати в ЛК, розділ «Введення/виведення коштів».В особистому кабінеті Парі матч зеркало останнім виберіть опцію «Виведення коштів», вкажіть платіжний метод і суму.

Перейти на сайт