1. Главная »
  2. Ставки Valorant в Parimatch

Valorant в Parimatch

Нова комп’ютерна гра Valorant являє собою багатокористувацький онлайн шутер від першої особи, який був анонсований у 2019 році під назвою «Проект А» і запущений 2 червня 2020 роки після закритого бета тестування. Попри те, що реліз відбувся нещодавно, ставки на Valorant в Parimatch зеркало вже набрали популярності.

Валорант: огляд гри та персонажів

Валорант — це багатокористувацька онлайн-гра від розробника Riot Games, яка за змістом і геймплею нагадує Counter-Strike: Global Offensive. Шутер розрахований на 10 гравців, по 5 в кожній команді. Головна мета однієї сторони закласти бомбу (Spike) в зазначеній точці, а другої — не дати цього зробити противнику. На перший погляд, сенс гри ідентичний CS. Основною відмінністю від контр-страйк є наявність унікальних персонажів — агентів, які мають здібності властиві тільки їм. На цей момент існує тільки один режим 5 на 5 і кілька карт. З виходом оновлень, розробники можуть додати нові режими та карти.

Грати онлайн

Гра триває до того часу, поки одна з команд не виграє 13 розіграшів. Після того як гравець буде вбитий, йому доведеться чекати закінчення раунду для продовження гри, крім випадків, якщо в команді є Агент якій вміє воскресати. Команди міняються місцями з періодичністю в 12 турів.

Кожен раунд починається з етапу закупівлі. Деякі унікальні здібності можна заробити тільки за набрані очки або зроблені фраги, а для зарядки ульти може знадобиться зіграти не менше 6 раундів. Та й не варто розраховувати на те, що одним використанням ульти можна перевернути хід подій.

На що ставити в Valorant

З огляду на те, що Валорант має схожість з КС, запропоновані варіанти ставок приблизно схожі. Основні результати — перемога першої або другої команди, фора за картами, очок, а також різноманітні тотали. Крім основного часу, можна поставити в розрізі за картами або хто перший виграє певну кількість раундів. З додаткових результатів можливий вибір серед ринків на:

  • Точний рахунок;
  • Переможець по раундах;
  • Вбивство ножем або гранатою;
  • Чи буде встановлена ​​бомба;
  • Тотал з убивств;
  • Перша кров.

Також можна розраховувати на деякі спеціальні ставки на Valorant, пов’язані з особливістю геймплея. Сюди можна віднести ставки на використання ультимативних здібностей агентами або закупку деяких здібностей і зброї.

Особливості ставок на Valorant

Попри те що дисципліна є новим тактичним онлайн шутером, йому вже пророкують яскраве майбутнє. Незабаром плануються турніри та заходи, які повинні зібрати топових гравців. Розробники Валорант обіцяють скласти конкуренцію Доті та КС ГО.

Грати онлайн

Особливістю на початкових етапах є те, що сьогодні букмекери майже нічого не знають про силу команд, тому рекомендується відстежувати котирування. Швидше за все, будуть певні неточності в подачі коефіцієнтів. Крім того, невідомо як трейдери будуть вести онлайн-події та чи буде шанс у гравців ловити хороші маркети в live.

Очевидно, що Valorant Parimatch стане одним з найпопулярніших кібердисциплін для ставок, адже сьогодні його називають «вбивцею» CS: GO.

Перейти на сайт