1. Главная »
  2. Ставки Starcraft 2 в Parimatch

StarCraft 2 в Parimatch

Поява на рубежі тисячоліть першої частини Старкрафт стало одним з потужних поштовхів для стрімкого зростання популярності реал-тайм стратегій. Після випуску компанією Бліззард сіквела у 2010 р, ставки на Starcraft в Parimatch зеркало і в інших букмекерських конторах присутні в обов’язковому порядку.

StarCraft онлайн

Дана дисципліна представлена ​​в розділі Кіберспорт у Парі матч найбільшими міжнародними змаганнями. Зробити ставки на Starcraft 2 на сайті Parimatch можна, як на результат окремого протистояння, так і на переможця обраного заходу.

Ставки Starcraft 2 в Parimatch: огляд гри

Суть гри Starcraft не змінилася з часів першої частини. Події відбуваються на віддаленій планеті на кілька сотень років пізніше нашого часу. За домінування на карті змагаються представники трьох рас (зерги, террани і протоси). За кожним з типів стоїть гравець, завдання якого полягає в тому, щоб онлайн зібрати ресурси, побудувати базу і військових SC2 юнітів, а потім знищити сусідів по локації.

StarCraft онлайн

Унікальні особливості кожної з рас Starcraft використовуються при створенні стратегій гри (наприклад, зерговський раш). Зерги, террани та протоси відрізняються між собою практично у всьому, але при цьому компанії Blizzard вдалося зберегти оптимальний баланс між видами.

На відміну від Dota 2 або CS: GO, в дисципліні SC 2 змагаються не команди, а окремі гравці. За регламентом деяких турнірів геймери можуть об’єднуватись у колективи і битися 2 на 2 або 3 на 3, але переважно більшість змагань проходить у форматі 1 на 1. Перемога на окремій карті досягається, якщо один з гравців знищить головну будівлю на базі суперника. Ці фактори дуже сильно впливають на формування ставок.

На що ставити в Старкрафт-2 Парі матч

Starcraft II в лініях легальних букмекерських контор Росії на порядок слабше, ніж Overwatch, League of Legends, Dota 2 або CS: GO. На сайті Parimatch представлені як найбільші континентальні та світові турніри, так і бети на кваліфікаційні раунди до важливих змагань. На окремий матч можна зробити наступні види ставок:

  • Виграш одного з суперників у раунді або цілому матчі.
  • Визначення переможця всього турніру.
  • Точну позицію, яку займають геймери за підсумками змагання.
  • Тривалість першого і наступних раундів.
  • Тривалість поєдинку.
  • Відсоток перемог і програшів гравця у рамках окремого турніру.
StarCraft онлайн

Характерна особливість більшості комп’ютерних онлайн дисциплін — непередбачуваність результатів. Явні фаворити систематично провалюють одну з карт або все протистояння. Зазвичай у лінії Парі матч коефіцієнти на більш рейтингову команду не опускаються нижче 1,4 — 1,5. З віртуальних боїв Старкрафт 2 можна зібрати експреси з високим коефіцієнтом і прохідністю.

Кіберспортивні турніри по Starcraft

Якщо на європейському континенті ставкам на Starcraft приділяється другорядне значення, то в Азії (особливо, в Південній Кореї) змагання по даній кібердисципліні продовжують збирати величезні зали.

Найбільші міжнародні івенти проводяться під егідою розробника компанії Blizzard. До їх числа необхідно віднести щорічний Blizzcon, сезонні турніри WCS (Winter, Spring, Summer, Fall), WCS Global Finals, WCS Korea і Global Starcraft 2 League South Korea.

З інших престижних StarCraft II турнірів виділяються наступні заходи:

  • Азіатські ігри;
  • GSL і GSL vs. the World;
  • IEM Katowice.

Пік популярності Starcraft 2 припадав на 2011 і 2012 р. З виходом двох нових доповнень і перекладу змагань в формат ліг інтерес до дисципліни почав падати. Starcraft залишається національним видом кіберспорту в Південній Кореї, але в інших регіонах світу дисципліни приділяється не так багато уваги.

Букмекерська контора Parimatch активно просуває кіберспортивний напрямок, зокрема, намагається надати користувачеві глибоку і різноманітну лінію ставок по Старкрафт 2. Щоб збільшити шанси на успіх, беттерам рекомендується вивчити офіційну статистику WCS. Віртуальну дисципліну відрізняють високі котирування на фаворитів, велику кількість міжнародних турнірів і простота правил.

Перейти на сайт