1. Главная »
  2. Parimatch ставки на спорт

Парі матч ставки на спорт

У букмекерській компанії зеркало Parimatch, що працює на ринку не тільки України, а й Росіїї (має там легальний статус ставки приймаються на підставі ліцензії ФНС № 12 від 18.11.2009 року). Контора Парі матч підключена до ЦУПІС і є членом СРО російських букмекерів.

Спорт онлайн

Парі на спорт в Parimatch може укласти будь-який повнолітній зареєстрований і ідентифікований користувач. Ставки на Парі матч приймаються на офіційному сайті компанії, який з травня 2017 року працює в доменній зоні .ru. Існує сайт офшорного букмекера Parimatch, розташований в доменній зоні .com.

Parimatch як робити ставки

Букмекер пропонує своїм клієнтам 3 варіанти ставок: ординар, експрес і система. У бетторів є можливість розміщення live-ставок. У Parimatch ставки приймаються на перемогу одного з суперників (або нічию), різні значення фор і тоталів, прохід, подвійний результат, рахунок матчу, «тайм / матч», «хто заб’є перший (останній, наступний) гол», індивідуальні та командні статистичні дані (голи, кутові, офсайди, удари в створ воріт і т.д.).

Для укладення угоди необхідно перейти в прематчеву або live лінію букмекера. Потім беттору потрібно вибрати подію що цікавить. Далі слід клікнути по коефіцієнту результату, на який буде зроблена ставка. Якщо гравець планує укласти угоду на експрес або систему, йому необхідно продовжити вибір подій. Для укладення парі беттер повинен клікнути на кнопку «Зробити ставку».

У новому вікні потрібно вказати суму парі і підтвердити свої дії. Мінімальна сума ставки дорівнює 10 українським гривням , максимальний розмір ставки залежить від виду спорту і обраної події.

Parimatch лінія і розпис

Parimatch приймає ставки на всі популярні види спорту: футбол, баскетбол, хокей, теніс і т.д. Букмекер також укладає парі на екзотичні спортивні дисципліни: керлінг, стрибки з трампліну, кулі, нетбол і т.д. У Pari-match можна поставити і на неспортивні події: результати виборів, Євробачення, телевізійних шоу і т.д. Лінія Парі матч вважається однією з кращих на легальному ринку ставок.

Спорт онлайн

Букмекер відомий глибоким розписом представлених подій. На ігри топових футбольних турнірів у Parimatch відкрито понад 1 500 ринків. Менш значимі турніри представлені 100-500 варіантами результатів.
Парі Матч ставки онлайн представлені великою кількістю подій. Щодня у лайві можна поставити на більш ніж 1 000 матчів. Букмекер укладає парі навіть на регіональні, молодіжні та аматорські турніри. Більшість подій, представлених в Live, супроводжується прямою трансляцією. Для отримання доступу до трансляцій беттеру необхідно авторизуватися на сайті букмекера і поповнити свій ігровий рахунок.

Коефіцієнти і маржа Парі-Матч

Розмір маржі в Парі-матч відповідає середньому рівню легального російського ринку. Ставки на футбольні матчі приймаються з маржею в 3-5%. Для парі на хокей і теніс показник дорівнює 5-9%. Маржа ставок на інші види спорту становить 9-11%. Середній показник в лайві дорівнює 8-10%.

Депозити та виплати

Фінансові операції в Parimatch здійснюються практично миттєво. Зарахування депозиту на рахунок виконується протягом декількох секунд. На виведення коштів може піти до 12 годин. Однак на практиці букмекер виплачує виграш протягом однієї години після залишення заявки.

Для виведення коштів гравці можуть використовувати:

  1. банківські карти — Visa, MasterCard;
  2. мобільний банкінг sportbank, advcash;
  3. послуги операторів мобільного зв’язку Київстар, Vodafone, Lifecell;
  4. системи криптовалют — bitcoin, ripple, Litecoin та ін.

Для поповнення також можна, крім вказаних способів проводити платежі через стаціонарні платіжні термінали і ApplePay. Виплату виграшу до недавнього часу можна було отримати готівкою в касах Паріматч .

Для поповнення рахунку або отримання виграшу потрібно перейти в розділ «Введення / виведення коштів» і вибрати необхідний тип транзакції. Далі гравець повинен вибрати платіжну систему, вказати реквізити (карти, гаманця і т.д.) і ввести суму операції.

Перейти на сайт