1. Главная »
  2. Ставки на Overwatch в Parimatch

Overwatch в Parimatch

Overwatch — комп’ютерна гра в жанрі аркадного шутера, створена і випущена Blizzard Entertainment в 2016 році. Гра включена в дисципліну кіберспортивних змагань, тому беттери можуть зробити ставки на Overwatch Parimatch. Творцями Овервотч є Скотт Мерсер, Майкл Елліот і Джеремі Крейг (творець персонажів). Сюжет гри розгортається в космічному просторі, де між людьми і роботами виникає конфлікт, який має попередити спецпідрозділ героїв під назвою «Overwatch». На сайті зеркало Парі матч ви знайдете ствки на цю гру.

LOL онлайн

Ставки на Overwatch в Parimatch: огляд гри

Суттю гри, є битва між двома командами по 6 осіб, яка проходить на ігровий арені. Перед кожним раундом, гравці вибирають собі персонажів, які володіють різними здібностями. Всі герої Овервотч, мають свої амплуа:

  • Керрі — головний герой атаки;
  • Танк — персонаж, що має щільну броню і міцне здоров’я;
  • Саппорт — допоміжний герой, який займається лікуванням і баффами.
  • У Overwatch, в порівнянні з Dota 2 немає бана персонажів. Будь-яка з команд, може вибрати одного і того ж персонажа, щоб збалансувати сили. У кожному окремо взятому матчі, у гравців з’являються нові завдання, які представляють собою режими:
  • Захоплення об’єкта або прапора;
  • Утримання позиції;
  • Супровід;
  • Гібридна карта.
LOL онлайн

Розробники Овервотч постійно вдосконалюють комп’ютерну гру і додають нові карти та персонажів. У даний момент на вибір запропоновані 32 героя.

На що ставити в Овервотч на сайті Парі матч

Лінія ставок в Overwatch Parimatch практично не відрізняється від того ж CS: GO. Наприклад, можна зробити ставки Овервотч на реальні гроші на переможця матчу, карту, час раунду, статистику по ультимейтам, серію перемог, серію вбивств і першого вбивства. Окремо варто виділити ставки на перемогу в турнірі і його фіналістів, які також користуються популярністю серед беттерів.

LOL онлайн

У Овервотч, можна поставити на найбільш корисного гравця зустрічі — MVP і робити ставки в режимі лайв. У ставках на MVP найчастіше нагорода присуджується позиції «керрі», ніж САППОРТ або танкам. В живих ставках дуже важливо стежити за ходом і розуміти стратегії команд і здатності героїв.

Особливості ставок на Overwatch

Щоб зробити виграшну ставку на Овервотч Парі матч, необхідно знати не тільки положення команд в турнірній таблиці, а й враховувати інші фактори. Наприклад, форму, настрій гравців, статистику особистих зустрічей.

Крім цього, дуже важливо стежити за новинами Overwatch League. Буває, що гравці отримують дискваліфікації або хворіють, що впливає на результат матчу і на ставку в цілому.

Найголовнішою лігою Overwatch є ліга OWL, яка стартувала онлайн з 1 лютого 2020 року. Турнір є груповим етапом, в якому змагаються 20 кращих команд з усього світу. Чотири команди за результатами групового етапу виходять в плей-офф, де розігрують між собою призовий фонд у 5 $ млн.

OWS 2020 S1 — це напівпрофесійний турнір гравців початківців, які хочуть пробитися в головну лігу OWL. Тут боротьба йде між регіонами «Contender», які висуваються в відбіркові ігри Trials і далі в груповий етап і плей-офф.

Shadow Cup 2020 S1 — малобюджетний турнір, що проходить у Китаї. Цей рік є дебютним сезоном даного турніру. Формат командного шутера проходить в одному колі з загальним призовим фондом 4000 юань.

Перейти на сайт