1. Главная »
 2. Ставки на лол Parimatch

League of Legends в Parimatch

League of Legends є однією з найбільш популярних відеоігор у світі. Кількість гравців і глядачів, що стежать за онлайн-турнірами по LoL, тільки доводить це твердження. Останнім часом, разом з розвитком ставок на кіберспорт в букмекерських конторах, ставки на LoL (League of Legends) Parimatch користуються все більшим попитом. У розділі офіційного сайту Парі Матч зеркало Кіберспорт практично в будь-який день ви знайдете як мінімум кілька матчів за LoL, в розпису яких будуть десятки випадків.

LOL онлайн

League of Legends — це кооперативна стратегічна гра жанру MOBA, в якій між собою грають дві команди, в кожній по п’ять учасників. Головне завдання кожної зі сторін — взяти базу суперника. Гра Ліга Легенд з’явилася у 2009 році завдяки зусиллям розробників з Riot Games. Гра доступна користувачам у форматі «free-to-play». Тільки за оціночними даними, щомісяця в League of Legends грає по всьому світу понад 100 млн осіб. У 2020 році League of Legends впевнено входить в ТОП-5 найпопулярніших дисциплін в букмекерських конторах. Ставки Лол Паріматч тільки підтверджують це, якщо порівняти розпис ігор по LoL з іншими видами кіберспорту.

Ставки на League of Legends в Parimatch: огляд гри

Гра в LoL проходить у вигляді раундів (сесій). Для початку гри необхідно розмістити заявку і дочекатися комплектації команд на найближчий матч. Підбір команд проводиться з урахуванням рейтингу учасників. Залежно від обраного режиму ігрова сесія може тривати від 15 до 65 хвилин. Кожна гра починається «з чистого аркуша», тому ні в кого з учасників немає переваги перед суперниками.

LOL онлайн

Гравці в League of Legends називаються прикликачами, а персонажі, якими вони грають — чемпіонами. До початку гри характеристики чемпіонів можна покращувати за допомогою рун і двох додаткових навиків. У більшості ігрових режимів завдання гравців зводиться до того, щоб знищити ворожі будівлі, що захищають головний будинок команди-супротивника — нексус. Кожен прикликач в LoL може контролювати тільки одного чемпіона, при цьому в залежності від навичок персонажі можуть взаємодіяти між собою: прискорювати, лікувати, атакувати, покращувати характеристики та т.д. Однією з важливих задач у грі є перше вбивство чемпіона суперників. За першу кров в ігровій сесії можна отримати більше золота, ніж за звичайне вбивство.

На що ставити в LoL на сайті Парі-матч

Різноманітність ставок в League of Legends багато в чому визначається особливостями ігрового процесу. Ліга Легенд помітно відрізняється від інших популярних видів кіберспорту тим, що в грі є всього одна карта Rift Summoner, а матч складається з трьох або п’яти партій. Відповідно, переможцем стає команда, яка першою домоглася двох або трьох перемог в серії.

У лінії букмекерської контори Парі-матч доступні наступні ставки на матчі по LoL:

 • Перша кров;
 • Перша знищена вежа;
 • Тип першого дракона;
 • Кількість убитих драконів;
 • Вбивство Барона Нашора;
 • Перший знищений інгібітор;
 • Кількість вбивств у гравця;
 • Тривалість матчу;
 • Число убитих міньйонів.

Крім того, в лінії БК Parimatch регулярно з’являються довгострокові ставки на League of Legends, результати яких можуть стати відомі тільки через кілька тижнів або навіть місяців. Так, наприклад, можна поставити на підсумки турніру по LoL і спрогнозувати ім’я MVP чемпіона.

Кіберспортивні турніри по LOL

Турніри по League of Legends проходять практично цілий рік. Кожна професійна команда, яка бере участь в протистояннях, включає гравця верхньої лінії, лісника, гравця підтримки, стрілка і гравця середньої лінії.

LOL онлайн

Найвідомішим і найпопулярнішим турніром по League of Legends є чемпіонат світу, який проводиться з 2011 року. Зазвичай цей захід проходить восени, відразу після закінчення річного спліта. Серед великих змагань можна виділити Mid-Season Invitational, вперше проведений у 2015 році. За підсумками цього змагання формуються кошики учасників чемпіонату світу.

У 2020 році також заплановано проведення наступних турнірів LoL:

 • EU Masters 2020 Spring;
 • Málaga 2020;
 • LDL Scrims 2020;
 • MSI 2020 та ін.
Перейти на сайт