1. Главная »
 2. Кіберфутбол в Parimatch

Cтавки на кіберфутбол в Parimatch

Турніри по FIFA набули популярності серед бетторів ще кілька років тому. Сьогодні ставки на кіберфутбол вважаються одним з найреальніших способів збільшення ігрового рахунку. БК Parimatch зеркало, усвідомлюючи популярність кіберфутбола, пропонує користувачам широке охоплення турнірів по ФІФА. На сайті букмекера представлені турніри Star-серія, Pro-серія, eSports Battle Premier League, La Liga, International. Champions League, Ліга Про і FUFV. Parimatch також приймає ставки на футбольний симулятор провідних європейських ліг.

FIFA онлайн

Однією з головних особливостей ставок на кіберфутбол в Parimatch вважається приваблива маржа. На сайті контори вона становить 5-7%. Беттери також відзначають, що букмекер не ріже ліміти. Ще один плюс — матчі по кібер футболу на Паріматч супроводжуються прямими трансляціями, які дозволяють відслідковувати хід зустрічі і робити Live-ставки.

Ставки на FIFA Parimatch

Ставки на турніри по FIFA в Parimatch схожі з парі на справжній футбол. Беттори можуть поставити на результат, фору, тотали і інші основні події. У доповненні до стандартного розпису, букмекер пропонує і інші ринки: ставки на точний рахунок, результати таймів, обидві заб’ють і т.д.

 • Результат. Гравець може поставити на нічию або виграш одного з суперників.
 • Подвійний результат. Цей вид ставки підходить для беттерів, що надають перевагу надійності. Подвійний результат дозволяє підстрахуватися на випадок сенсації.
 • Фора. Клієнти можуть ставити як на плюсовий, так і на мінусовий гандикап. У першому випадку команда, на яку вони зробили ставку повинна перемогти з певною різницею. Наприклад, парі на фору (-2.5) означає, що команда повинна виграти з різницею як мінімум в 3 м’яча. Плюсовій гандикап (+2.5) означає, що ставка виявиться вдалою навіть в тому випадку, якщо команда програє з різницею 1 або 2 голи.
 • Тотал. У кіберфутболі також популярні ставки на загальне число голів. У ФІФА класичне значення тотала відповідає реальному футболу. У більшості матчів приймаються ставки на ТБ або ТМ (2.5).
FIFA онлайн

Паріматч також відкриває лайв-лінію на кіберфутбол. Багато клієнтів вважають за краще ставити саме в live. Це обумовлено тим, що налаштування штучного інтелекту не передбачає великої кількості несподіваних поворотів. Для FIFA невластиві камбеки. У більшості випадків перемогу здобувають команди, які здобули перевагу вже в першій половині гри. Ця особливість дозволяє гравцям прогнозувати результати матчів з високою часткою ймовірності.

Як поставити на ФІФА в Parimatch

Успішні ставки в ФІФА Parimatch можливі тільки у тому випадку, якщо гравець використовує стратегії, перевірені часом. До таких варто віднести популярну стратегію Верта. Її суть полягає в ставках на ТБ. На думку автора, парі на тотал в кіберфутболі більше актуальні в чотирьох випадках:

 1. Якщо до 20 хвилини матчу рахунок як і раніше не відкритий, а букмекер пропонує поставити на ТБ (2.5) з коефіцієнтом від 2,1.
 2. Якщо рахунок в поєдинку не відкритий до 40 хвилини, а коефіцієнт на ТБ (1.5) складає 2,3 або вище.
 3. Якщо протягом стартових 25 хвилин було забито 3 голи. У такій ситуації можна зробити ставку на ТБ (5.5). Коефіцієнт не має значення.
 4. Якщо рахунок не відкритий до 70 хвилини зустрічі, а коефіцієнт на тотал більше (0.5) дорівнює як мінімум 2,0
FIFA онлайн

Також варто розглянути наступні принципи і алгоритми ставок по лінії EA Sports FIFA:

 • Стратегію на голи в обох таймах. З огляду на високу результативність кіберфутбола, дана стратегія виглядає досить перспективною. За спостереженнями Каппера в ФІФА дуже часто забивають у кінці таймів. Тому дану ставку рекомендується робити десь в середині першої половини гри.
 • «Обидві не заб’ють». Суть тактики полягає в ставках на матчі Ліги Європи. За спостереженнями досвідчених гравців, саме в цьому турнірі фіксується найбільша кількість сухих перемог. Таку стратегію можна поєднувати з догоном.
 • «Пенальті в кіберфутболі». Ця система актуальна для турнірів, в яких команди не грають, а відразу ж пробивають післяматчеві пенальті. Головна особливість таких турнірів — відсутність нічиїх. Беттору набагато простіше вибирати відповідний варіант ставки з усього двох значень. Гравці вважають за краще використовувати цю стратегію для лайв-ставкок. Подібний підхід дозволяє зловити найбільш вигідні коефіцієнти.

Особливості ставок на FIFA

У ставках на кіберфутбол варто звернути увагу на кілька особливостей. Перше, що потрібно врахувати — в ФІФА рекомендується аналізувати не імена клубів, а майстерність людей, які за них грають.
До важливих особливостей слід віднести вибір матчу для прогнозування. Ставки потрібно робити тільки на ті поєдинки, в яких у одного з геймерів є особлива мотивація. Якщо в матчі беруть участь гравці без мотивації, парі на кіберфутбол перетворюється на банальну лотерею.

У ФІФА небажано ставити на потенційного фаворита. З огляду на низький коефіцієнт на його виграш, слід придивитися до додаткових ринків.

Також варто враховувати, що в кіберфутболі можливі поодинокі або командні турніри. Досвідчені каппери зазвичай роблять ставки на поодинокі змагання, в яких необхідно аналізувати рівень майстерності тільки двох конкуруючих гравців. Аналіз командних змагань ускладнений тим, що неможливо передбачити ступінь зіграності партнерів.
Коефіцієнти на кіберфутбол не завжди відображають реальний стан справ. Букмекерські контори дають котирування на підставі рівня кіберкоманд і рейтингу геймерів, які ними керують. Але вони далеко не завжди передбачають розвиток матчу. Тому в лінії на кіберфутбол часто з’являються некоректні котирування, якими варто обов’язково скористатися.

Перейти на сайт