1. Главная »
 2. Пари матч киберспорт

Кіберспорт Parimatch

За останні роки віртуальний спорт стрімко захопив аудиторію, за кількістю укладених парі швидко наздоганяючи хокей і баскетбол. В умовах скасування змагань через коронавірус, ставки на кіберспорт Parimatch зеркало стали особливо популярними. У лінії букмекерської контори представлені відбіркові турніри і основна сітка найбільших міжнародних і національних змагань з Dota 2, League of Legends, CS: Go, Heartstone, Fifa і десяткам інших дисциплін. Онлайн ставки на кіберспорт Парі матч доступні на всі важливі міжнародні турніри, зокрема, DreamHack, The International, Starladder, SLTV Starseries, Raidcall.

Грати онлайн

Parimatch кіберспорт пропонує користувачам одну з найбільш опрацьованих і глибоких ліній серед букмекерів Східної Європи. Для завоювання аудиторії компанія вибрала політику максимального зниження маржі, що призвело до вагомого збільшення коефіцієнтів. Через пандемії COVID-19 ряд великих кіберспортивних офлайн турнірів був перенесений в онлайн. Актуальну інформацію про зміни програми змагань можна знайти у розділі Кіберспорт на офіційному сайті Парі-матч.

Ставки на кіберспорт у Парі матч

Парі матч кіберспорт активно просуває бренд на нішевому ринку. Логотип БК прикрашає форму легендарної організації Virtus.Pro. Щодня розділ Паріматч ставки на комп’ютерні ігри поповнюється кількома сотнями нових поєдинків. У користувачів є можливість укладати парі онлайн на прематч і лайв. Ключові змагання дня супроводжуються стрімами з коментарями професійних гравців. Крім ставок на конкретний матч, користувачі можуть вибрати коефіцієнти на АУТРАЙТ (довгострокові ставки). До таких парі відносяться прогнози на переможця турніру, колективи, які вийдуть в плей-офф, або пройдуть через сито кваліфікації.

Грати онлайн

Розпис на конкретну баталію в рамках топ-турніру може включати до 500 — 700 котирувань. Для відбіркових змагань і чемпіонатів з малим призовим фондом і невисоким рівнем учасників кількість коефіцієнтів зазвичай становить 100 — 200 одиниць. Парі-матч пропонує беттеру обрати один з наступних видів ставок:

 • Визначення переможця пари.
 • Фора. Підсумкове або проміжне перевага одного з колективів.
 • Тотали. Загальна кількість фрагов або вбивств.
 • Азіатські або європейські гандикапи. Різниця в статистиці команд.
 • Кілл першого рошана або перша кров.
 • Гонка до певної кількості вбивств.

E-sport поки не сильно вивчений букмекерами, тому більшість БК надає перевагу виставляти на нього підвищену маржу. Показник гарантованого прибутку у випадку з Парі-матч приблизно однаковий і для прематча, і для лайва, і становить 6 — 8%. При рівних шансах це виходить у співвідношення 1,87 — 1,87.

Ставки на кіберспорт в Parimatch

Зробити ставку в Parimatch неможливо без проходження реєстрації. Вікно створення аккаунта знаходиться у правій верхній частині екрану і підсвічується жовтим кольором. Важливо вказувати правдиві особисті дані, оскільки вся введена інформація у подальшому буде перевірятися при верифікації. Після створення рахунку беттеру необхідно поповнити баланс особистого кабінету одним з доступних способів. Це може бути переклад з банківської карти, депозит з номера мобільного телефону або електронного гаманця, а також оплата через стаціонарні термінали Парі-матч. Після появи коштів на балансі, беттеру необхідно:

 1. відкрити вкладку Кіберспорт в лівому вертикальному меню Паріматч;
 2. визначитися з дисципліною, подією або турніром;
 3. обрати коефіцієнт на певну команду;
 4. поставити ординар або об’єднати декілька виборів в експрес або систему.

Передматчевий аналіз на змагання esports відрізняється від оцінки шансів при ставках на класичний спорт. У кібердісціплінах рідко працює довгострокова статистика, оскільки зміни у ростерах колективів можуть відбуватися навіть по кілька разів на місяць. Нерідкі випадки, коли віртуальна організація підписує цілі склади і відразу ж пробує їх у бойових умовах.

При аналізі передматчевих розкладів важливо звернути увагу на наступні моменти:

 • зіграність складу;
 • індивідуальні скіли гравців і вміння комбінувати їх з напарниками по команді;
 • історію особистих протистоянь з майбутнім суперником;
 • мотивацію геймерів і статус турніру;
 • статистику виступів в офлайн і онлайн;
 • показники колективів на окремих картах;
 • регламент змагання.

Знатися у тонкощах E-sport без власного досвіду геймінгу дуже складно. Якщо у беттера немає можливості встановити гру і зануритися в її атмосферу, то йому рекомендується систематично дивитися трансляції топ турнірів і поєдинків кращих команд світу.

Топ-5 кіберспортивних ігор 2020 для ставок

Більше 90% користувачів БК Паріматч, що укладають парі на кіберспорт, роблять ставки на топ-колективи та всього кілька ігрових дисциплін. Всі ігри, доступні в лінії, можна розділити на кілька видів:

 1. MOBA з розгойдуванням героя (Dota 2, League of Legends, Heartstone).
 2. Шутери і FPG (Counter Strike).
 3. Симулятор (Fifa, PES, NBA, Need for Speed).

Спираючись на статистику початку 2020 р можна виділити кращі киберспортивні ігри Parimatch:

 • Counter Strike: Global Offensive;
 • Dota 2;
 • League of Legends;
 • Overwatch;
 • Valorant;
 • Starcraft 2.

Повний список доступних для ставок ігрових продуктів користувачі можуть знайти на офіційному сайті букмекерської контори Парі-матч.

Як вигравати в ставках на кіберспорт

Тактики парі на віртуальні ігри схожі зі стратегіями беттінгу на реальний спорт. Новачки часто ведуться на гучні імена команд і високі котирування. Досвідчені беттери стверджують, що стабільні виграші можливі тільки при ретельному аналізі передматчевої ситуації. Професіонали дають кілька рекомендацій, яких дотримуються самі:

 1. Ставки в букмекерських конторах не завжди бувають виграшними. Не потрібно піддаватися емоціями і укладати бездумні парі в надії відігратися.
 2. Акуратно використовувати експреси. При об’єднанні кількох подій в один купон коефіцієнти перемножуються, але на ту ж ймовірність падає шанс на підсумкову перемогу.
 3. Виберіть одну дисципліну і глибоко вивчіть її. Рекомендується не тільки зупинити вибір на конкретній грі, але і самому стати гравцем-аматором.
 4. Не забувайте про фактор випадковості. Число топ-колективів в кіберспорті дуже обмежена, причому явні фаворити досить часто поступаються ноунейм.
 5. Визначтеся з метою. Ставки будуть приносити постійний прибуток тільки при чітко продуманої стратегії.

В умовах коронавірусу та обмеженого вибору ставок на класичні змагання, E-sport переживає справжній вибух популярності. Кількість укладених парі на нього зростає по експоненті.

У ніші Кіберспорт всього кілька вітчизняних БК пропонують широку і опрацьовану лінію. Parimatch входить в топ контор у сегменті і пропонує високі коефіцієнти на найпопулярніші віртуальні турніри (майбутні турніри доту 2 і чемпіонати по CS: GO).

Перейти на сайт