1. Главная »
 2. Зареєструватися в паріматч

Реєстрація Parimatch

Parimatch — міжнародна букмекерська контора, яка понад 20 років веде успішну діяльність в області беттінгу. Саме тому багатьох користувачів, що бажають заробляти на ставках на спорт і кіберспорт, цікавить реєстрація Парі матч на офіційному сайті бк Parimatch.

Parimatch як зареєструватися

Найпростіше пройти реєстрацію в Парі матч на офіційному сайті. Можна скористатися ресурсом, створеним для конкретної країни. Букмекерська контора має альтернативні копії для беттерів з Росії, Білорусі, Грузії, Казахстану.

Реєстрація Парі-матч на сайті БК

Щоб пройти Парі-матч реєстрацію, необхідно відкрити основний сайт, адаптований під необхідну країну, виконати такі дії:

 • натиснути на головній сторінці кнопку «Реєстрація»;
 • внести в форму реєстрації особисті данні. На сайті російської філії БК просять вказати ім’я користувача, дату народження, номер телефону, e-mail, пароль;
 • погодитися з правилами букмекера, встановивши галочку у відповідному віконці;
 • слідувати підказкам системи до завершення реєстраційного процесу.
На сайт

Важливо! Пароль для облікового запису повинен містити 8 і більше символів. Обов’язково використовувати цифри, хоча б по одній великій і маленької латинській літері. Вимоги встановлені для забезпечення безпеки акаунтів клієнтів.

Після можна відкрити особистий кабінет, щоб додати відсутні відомості. Профіль гравця повинен бути повністю заповнений. Важливо вказувати правильні персональні дані.

Реєстрація Parimatch у мобільній версії

В якості альтернативи, для Parimatch реєстрації можна використовувати мобільну версію букмекерської контори, скачавши та встановивши додаток на телефон. ПО розроблено для Android і iOS, тому з вибором відповідної програми проблем не виникне. Стандартна Parimatch реєстрація через телефон припускає заповнення простої анкети, де потрібно додати особисті / контактні дані та слідувати підказкам системи.

Інші способи

Якщо не виходить зареєструватися на сайті Parimatch або через мобільний додаток, можна пройти реєстрацію по телефону. Лінії працюють цілодобово. Телефонні номери для бетторів такі:

 • 0800-210-410 — для гравців з України;
 • 8800-100-9248 — для Росії;
 • 8820-0011-0260 — для Білорусі;
 • 9953-2231-2131 — для Грузії;
 • 7727-325-1818 — для Казахстану.

Представники БК проінформують, як зареєструватися і отримати доступ до ставок на спорт і кіберспорт.

На сайт

Якщо є необхідність звернутися до служби підтримки альтернативними методами, можна скористатися одним з наступних варіантів:

 • написати звернення на e-mail — [email protected] Співробітники букмекера дадуть протягом пари годин;
 • відправити повідомлення через live-чат. Відповідь надійде через кілька хвилин.

Всі питання вирішуються швидко і повною мірою.

Верифікація в Parimatch

Верифікація в Parimatch обов’язкова для гравців, що бажають робити ставки і виводити виграші. Вона зобов’язує бетторів надавати букмекерові скановані копії всіх значущих сторінок паспорта. Щоб пройти процедуру, необхідно увійти в персональний кабінет, перейти у вкладку «Налаштування рахунку», зайти в «Особисті дані».

Парі матч ідентифікація

Щоб пройти ідентифікацію Парі матч, користувач повинен завантажити на сайт:

 • скановані копії основних сторінок паспорта;
 • портретну фотографію з головним розворотом паспорта.

Паспорт необхідно тримати на фоні білого аркуша А4, на якому буде вказана поточна дата у форматі дд.мм.рр. Додатково потрібно написати текст: «Ідентифікація для БК Parimatch». Паспорт слід тримати так, щоб він не закривав написаний на папері текст.

Навіщо проходити верифікацію

Верифікація необхідна для підтвердження того, що рахунок належить конкретній особі (Вам). Правила забороняють використання облікового запису іншими гравцями, навіть родичами. Верифікація полягає в завантаженні копій документів. Співробітники БК можуть запросити виконання інших дій, наприклад, дзвінок по відеозв’язку.

Парі Матч СНД доступ для зарубіжних гравців

Жителі інших країн можуть пройти Parimatch реєстрацію через міжнародну версію сайту, проте для більшої зручності — букмекер запустив кілька локальних модифікацій.

Як зареєструватися з Росії

Реєструватися потрібно на сайті, що працює в доменній зоні .ru, на зеркалі Parimatch офіційного ресурсу або через мобільну версію, додавши до адреси приставку «m.».

Білоруська версія Парі Матч

Реєструватися потрібно за адресою parimatch.by. Але тут відсутні привітальні бонуси. Також доступний і міжнародна адреса: parimatch.com.

Parimatch для Казахстану

Жителі Казахстану, які досягли 21-річного віку, можуть реєструватися на parimatch.kz. Доступний і ресурс у міжнародній доменній зоні. Але краще вибирати локальний сайт.

Реєстрація з Грузії

Грузинські гравці повинні реєструватися на parimatch.ge. Це локальний ресурс, рахунки якого поповнюються місцевою валютою. Додатково до копій паспорта користувачам знадобиться надати ІНН.

парі матч реєстрація
Перейти на сайт