1. Главная »
  2. Parimatch лайв

Parimatch Live

Букмекерська контора Parimatch має відмінно розроблений розділ Live, що представляє великий вибір подій. У клієнтів БК є можливість поставити в режимі онлайн не тільки на основні чемпіонати, а й на змагання із третіх ліг, деякі регіональні турніри. Візиткою букмекера залишається найкращій розпис лайв-розділу серед легальних контор. Навіть на низькорівневі змагання Parimatch пропонує парі на додаткові результати: індивідуальні показники, статистику, додаткові тотали і фори, точний рахунок, в розрізі часових відрізків і інші варіанти.

Спорт онлайн

Для російських бетторів офшорний варіант сайту Parimatch на домені .com недоступний. Причина — блокування порталу провайдерами. Для розв’язання проблеми клієнти можуть використовувати Парі матч зеркало — точну копію офіційного сайту, яка повторює всі функції основного ресурсу, зокрема можливість укладати угоди у лайв. Альтернативний майданчик існує і мобільної версії. При вході через робоче зеркало Parimatch зберігається можливість перегляду прямих відеотрансляцій.

Ставки live в Parimatch

У Parimatch ставки лайв винесені в окрему категорію, винесену на вкладку «Парі Лайв» у верхньому рядку головного меню. Клієнту відкриється сторінка зі списком змагань, що проходять в даний момент, а також ігри, які розпочнуться у найближчий час — Лайв ставки та Скоро в Лайв. За умовчанням завжди відкривається перша категорія.

Всі спортивні змагання в лайв Parimatch відсортовані за видами спорту. В першу чергу відображаються популярні дисципліни, такі як: футбол, хокей, баскетбол, теніс і кіберспорт. Для зручності відстеження подій в лайв, клієнти Парі Матч можуть згорнути не цікаві категорії змагань, поставивши галочку у відповідне вікно біля назви.

Крім поширених змагань в лайв у Парі-Матч представлені та більш специфічні дисципліни: бадмінтон, настільний теніс, водне поло, бейсбол та інші. По більшості подій, крім основних результатів, можна зробити ставку на варіанти з розпису, що включає такі ринки як точний рахунок, хто заб’є наступний м’яч, індивідуальні показники, фори і тотали. В Лайв також є можливість укласти парі на статистичні результати та індивідуальні для конкретного виду спорту показники.

Спорт онлайн

Доступ до відеотрансляції або текстовим трансляціям гри можливий тільки зареєстрованим бетторам при наявності грошей на ігровому рахунку.

Букмекерська контора Парі Матч іноді блокує можливість ставити на певну події. Відбувається таке в момент важливих змін в грі, які значно впливають котирування (гол, видалення, пенальті та інші).

Коефіцієнти

Коефіцієнти на Parimatch лайв базуються на подіях, що відбуваються в грі та можуть сильно відрізнятися від котирувань, запропонованих до початку змагання. Як правило, маржа закладається трохи більше, ніж у прематчі та становить від 8%.

Як зробити ставки на спорт в лайв

На букмекерському майданчику Парі Матч ставити можуть тільки зареєстровані користувачі. Для повного доступу до всіх функцій, необхідно після реєстрації пройти верифікацію аккаунта. Виконати цю дію можна по відповідній вкладці у верхній частині сайту.

Для укладення угоди потрібно перейти в розділ Лайв і вибрати зі списку подію, що цікавить . Для зручності можна скористатися сортуванням в лівій частині сторінки. Після вибору результату з конкретним коефіцієнтом, слід в купоні вказати суму і натиснути «Зробити ставку».

Корисною функцією при укладанні угод на поодинокі події в лайві, буде ставка в один клік — дозволяє приймати їх відразу після вибору потрібного результату зі списку, без всіх наступних підтверджень. Дуже актуально при котируваннях що швидко змінюються . Ця функція включається в купоні в верхньому правому куті, після чого потрібно вибрати зручну суму для укладення всіх наступних угод таким методом.

Для прискорення процесу, можна вибрати функцію прийому змін коефіцієнтів. В такому випадку ставки будуть прийматися відразу і при будь-яких змінах у лайв, не виказуючи при цьому вікно із запитом про підтвердження.

Всі тотали та основні ринки Парі Матч розраховуються виходячи з основного часу. Овертайм враховується , якщо це було зазначено в примітках при виборі результату. Якщо парі було укладено на перемогу першої команди, і вона виграла в додатковий час — ставка не зіграє. В такому випадку виграшним буде вважатися результат на нічию.

Перейти на сайт