1. Главная »
  2. Париматч бонус

Бонуси Парі матч

Для того, щоб залучити нових гравців і для більшої мотивації вже наявних клієнтів, букмекерські контори розробляють і пропонують користувачам різні заохочувальні програми і акції. Серед таких пропозицій дуже привабливо виглядають бонуси Парі матч зеркало. Вони включають в себе не тільки солідну вітальну пропозицію, яка покладається гравцеві за реєстрацію, а й інші види заохочень і акцій, приурочених до різних дат і подій. В рамках програми лояльності букмекерська контора Parimatch регулярно поширює промокодом і різні купони, що дозволяють беттерам активізувати гру і отримати реальний профіт.

Отримати бонус

Парі матч бонус 2500 при реєстрації

Парі матч бонус 2500 грн отримає кожен гравець за реєстрацію на сайті компанії. Щоб стати власником бонусу, необхідно зареєструватися на букмекерському веб-ресурсі і поповнити рахунок на 100 або більше гривень. При цьому гравець отримує в якості заохочення суму, рівну 100% від його початкового депозиту, але не більше 2500 грн. Ці кошти зараховуються на бонусний рахунок гравця протягом 1-3 діб і скористатися ними можна тільки тоді, коли буде вичерпано вихідний депозит.

Як відіграти бонус Парі матч

Протягом тижня після реєстрації беттору потрібно поповнити баланс від 100 гривень. Важлива умова – виконати процедуру необхідно одним платежем. Розмір привітального бонусу відповідає 100% суми депозиту.
Букмекер нараховує гроші протягом 48 годин з моменту поповнення рахунку. Сума максимального депозиту для участі в бонусній програмі дорівнює 2500 UAH.

Гравцям з Росії

Умови для російського ринку схожі — на стартовий депозит дається 7 днів після першої авторизації. Єдина відмінність — сума (в Росії вона становить 500 RUB). Після виконання цих простих вимог на віртуальний рахунок на протязі 3 робочих днів зарахується 1000 рублів бонусів. Верхня порогова сума першого депозиту — 6400 RUB.

Гравцям з інших країн

Після реєстрації беттерам дається сім днів на поповнення рахунку від 10 доларів. Розмір акційних коштів дорівнює 100% від капіталу стартового депозиту. Протягом 72 годин після поповнення користувачеві прийдуть додаткові гроші. Максимально можлива сума залежить від країни, в якій зареєстрований ігровий рахунок, але вона завжди еквівалентна 50 $. Наприклад, в Польщі можна вийшло до 400 акційних злотих. Використовувати бонуси можна лише в категорії ставок на спорт. Кіберспорт в розрахунок не йде. Умови відіграшу відрізняються:

  • бетторам з України потрібно поставити 10 раз на матчі, коефіцієнт в яких не опускається нижче планки 1,50;
  • у Росії вимоги жорсткіші — бонус потрібно прокрутити 20 разів з кф. не нижче 1,70

Всім іншим беттерам також слід орієнтуватися на коефіцієнт не нижче 1,70, але прокрутити ставку потрібно лише 10 разів.

При відіграші бонусних коштів враховуються:

  1. Лайв-події;
  2. Матчі, що ще не почалися (прематч);
  3. Одиночні ставки;
  4. Експреси.

При відіграші бонусних коштів не враховуються:

  1. Матчі, коефіцієнт на які менше встановленого правилами;
  2. Події, на яких користувач вирішив скористатися послугою CashOut;
  3. Матчі типу «Система».

Щоб відіграти Parimatch бонус потрібно виконати всі вищезгадані умови. Якщо правила будуть порушені, з балансу беттера будуть списані призові. Скористатися акцією букмекера можна лише один раз з моменти реєстрації акаунта.

Parimatch акції 2020

Букмекерська контора постійно інформує гравців про діючі акції та умови їх проведення. Офіційний сайт Парі матч завжди надає повну інформацію з актуальними на сьогодні пропозиціями компанії. Важливо тільки звертати особливу увагу на терміни дії акцій, умови відіграшу бонусних коштів і правила використання призових грошей. Сьогодні доступні акції на кіберспорт і є ряд пропозицій щодо матчів Ліги Чемпіонів.

Поширені питання

Як швидко зараховується бонус?

Зарахування бонусу Паріматч на рахунок гравця здійснюється протягом 24 годин після подання заявки або введення промокоду. На перший депозит бонусні кошти зараховуються моментально.

Як використовувати Парі матч бонуси?

Бонуси Парі матч використовуються виключно для здійснення ставок відповідно до встановлених правил. Ознайомитися з умовами можна у відповідному розділі на сайті букмекера.

Чи можна відмовитися від бонусів?

Парі-матч бонуси нараховуються тільки за бажанням клієнта. Навіть отримавши таке заохочення, гравець може від нього відмовитися у своєму особистому кабінеті або просто дочекатися закінчення терміну його дії.

Получить Париматч бонус
Перейти на сайт