1. Главная »
  2. Скачать пари матч

Додаток Парі матч

Постійний доступ до ставок на спорт і кіберспорт в одній з найпопулярніших букмекерських контор відкриває мобільний додаток Парі матч, який можна завантажити безпосередньо на офіційному сайті Parimatch або в магазині AppStore (для iOS). До того ж, за допомогою програмного забезпечення вдається успішно долати блокування браузерної версії БК, якщо така має місце. Тому програму слід розглянути уважніше.

Parimatch мобільний додаток

Зеркало Parimatch мобільний додаток за функціоналом практично повністю ідентичний офіційному сайту букмекерської контори. З його допомогою можна виконувати наступні дії:

  1. проходити реєстрацію та верифікацію для отримання доступу до ставок на спорт і кіберспорт;
  2. переглядати події, на які можна оформити парі в режимі лайв і прематч;
  3. оформляти ставки на ігри, результати яких здаються очевидними або найбільш вірогідними;
  4. вносити гроші на депозит, виводити виграші;
  5. перевіряти баланс, відстежувати нарахування бонусів;
  6. активувати або відключати бонусні програми;
  7. переглядати історію ставок і грошових переказів;
  8. зв’язуватися зі службою підтримки букмекера.

Як бачимо, скачавши Парі матч додаток, гравцеві вдається відкрити для себе повноцінний доступ до всіх функцій офіційного сайту.

Парі матч скачати

Скачати Парі матч можна декількома способами — на офіційному сайті або через дефолтний магазин софту. Обидва варіанти працюють, тому залишається вибрати найзручніший. Встановити програму букмекер пропонує абсолютно безкоштовно. На мобільний пристрій відразу завантажується остання версія, випущена розробником.

Парі матч скачати на андроїд

Для мобільних пристроїв з ОС Андроїд програмне забезпечення Парі-матч представлено в форматі apk. Розмір ПО 21,7 Мб.

Парi Матч для android

Програма працює на всіх останніх версіях операційної системи. Головне, щоб на гаджеті було достатньо вільного місця для скачування і установки. В іншому випадку можуть з’явитися збої у функціонуванні чи при скачуванні.

Завантажити Парі матч на айфон

Додаток Парі-матч для айфонів більш об’ємне і займе 89,1 Мб. Воно працює на ОС 10 версії і новіших. Оцінюють гравці програму на 4,5 з 5.

Парi Матч для iOS

Перед скачуванням також важливо перевірити відповідність вимог додатка характеристикам гаджета і встановленої операційної системи, щоб переконатися в повноцінному функціонуванні розширення.

Реєстрація в додатку Parimatch

Реєстрація в додатку Parimatch відбувається майже так само, як на офіційному сайті. Потрібно вказати своє ім’я, дату народження, номер телефону, e-mail. Також система запитує вибір таємного питання і відповідь на нього. Останній крок — генерація пароля. Далі залишається слідувати підказкам ПО, щоб завершити реєстрацію.

Парі матч мобільна версія

Після реєстрації та верифікації можна розпочинати користування мобільною версією Паріматч. Всі функції залишаються незмінними. Єдине, що відрізняється — розташування розділів. Але воно інтуїтивно зрозуміле, довго розбиратися не доведеться.

Поширені запитання:

Як зайти на Парі матч з мобільного?

Потрібно завантажити Парі-матч на мобільний пристрій, перейшовши за посиланням з сайту. Зареєструватися, дотримуючись підказок. Ввести призначені для користувача дані для входу. Зареєстровані гравці можуть відразу увійти в обліковий запис, повторна реєстрація не потрібна.

Де завантажити додаток Парі матч?

Краще робити це через портал букмекера. Так буде повна впевненість у тому, що на гаджет завантажено офіційне ПО. Необхідно перейти по нашому посиланню на ресурс з мобільного, зайти в розділ з інформацією про програму, натиснути на вкладку, що відповідає операційній системі. Скачування почнеться автоматично без перенаправлення (Андроід). Додаток Парі матч для iOS можна також завантажити в магазині AppStore.

Не працює Парі матч додаток: що робити?

Можливо, на смартфоні не вистачає вільного місця або встановлена не відповідна програмі версія ОС. Другий варіант — відсутнє інтернет-підключення. І третій випадок, коли ПО може не працювати — відсутність оновлення.

Чим Парі матч мобільна версія відрізняється від повної?

Парі матч мобільна версія відрізняється від повної версії тільки форматом відображення меню та розділів. Функціонал ідентичний.

парі матч скачати
Перейти на сайт